1. Ana Sayfa
  2. Beyaz Eşya

En Ucuz En İyi Televizyon Markası Hangisi?

En Ucuz En İyi Televizyon Markası Hangisi?
En_iyi_televizyon_hangisi
4

600-800 Lira Arası En İyi Televizyon Hangisi?

Dolar kurunun yükselmesiyle birlikte televizyon fiyatları da aynı oranda bir artışa neden oldu. Bizde sizler için en ucuz televizyonları ve düşük bütçeyle alınabilecek en iyi televizyonları araştırdık.İlk olarak sizler için 600TL ve 800 TL arasında birçok televizyon markasını sizin için özellikleriyle beraber listeledik. İlk olarak bu listeyi inceleyin ardından yazımızı okumaya devam istanbul escort edin.

Televizyon alırken genelde satıcılar televizyonun Herz hızından bahsedip,herz hızı yüksek olan televizyonu satma eğiliminde bulunur. Fakat Türkiye’deki hz hızı en fazla 50 hz. Ancak Blue-Ray bir film izleyecekseniz 100 Herz sizin için yeterli olacaktır. Yani televizyonunuz 200hz 400 hz olması sizin için pek bir fark oluşturmayacaktır.

                Bu liste içerisinde bizim için ayırt edici özellikler fiyat ve performans açısından HDMI USB girişleri ve Ekran büyüklüğü olacaktır. Bu liste içresinde en kaliteli özellik olarak en yüksek Televizyon Vestel 22FA5100. Çünkü Liste içerisinde en yüksek çözünürlüğe sahip, ve Full HD olması bu televizyonu cazip kılsa da ekranın 22 inç olması en büyük dezavantajı.

                Yaptığımız araştırma ve inceleme neticesinde bu listedeki en iyi televizyon markası Awox S3282YK2 32″ 82 Ekran Tv. 2 HDMI ve 2 USB girişine sahip olması,  Dahili HD Uydu alıcıya sahip olması, çoğu satıcı tarafından askı aparatıyla birlikte satılması ve bu listedeki televizyonlara göre en büyük özelliği 32inç 82 ekran büyüklüğüyle en büyük ekrana sahip olması bu televizyonu cazip kılıyor. Aynı ekran büyüklüğüne sahip Axen 32’’ 82 Ekran Tv Zigana marka televizyon Awox 82 ekran led tv ‘ ye göre daha yüksek görüntü tarama hızına sahip olması ve üretim yılı olarak Awox televizyona göre bir yıl sonra üretilmiş olsa da fiyat olarak Awox’un Axen marka televizyona  100 TL civarı daha hesaplı olması ve kalite olarak da aynı performansı sunmaları bizim Awox televizyondan yana tercih kılmamıza sebep oldu.Bizce bu fiyat aralığında en ucuz tv, en uygun tv ve en iyi televizyon markası Awox S3282YK2 32″ 82 Ekran Tv

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. 4 sene önce

    Bir düşünür “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” demiş. Ne kadar güzel bir söz. Aynı şekilde, ucuz mal almaktansa en azından orta segment bir ürün tercih edilebilir.

  2. 4 sene önce

    Lgnin televizyonları çok dikkatimi çekiyor renk doygunlugu dinamiklik şıklık bakımından ama dayanıklılıgı konusunda aynısını söyleyemem

  3. Mutfak için internete de bağlanabileceğim uygun bir fiyatlı TV arıyordum. Bir araştırma yazısı da onun için istiyorum :)

  4. Elektronik ürünlerde çok da ucuz mal tercih etmem ama çok detaylı bir analiz olmuş. Özellikle Samsung marka aldığım ürünler bügune kadar beni hiç üzmedi. Zaten beklentim de öyle çok özellikli bir şey olması değildi. Dolayısıyla biraz daha araştırıp yaptığınız analizi değerlendirmeyi düşünüyorum. Böyle karşılaştırmalı kaliteli analizi bulmak kolay değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir