1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Eniyihangisidir.com, 2018 yılında bir bilişim öğretmeni tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan öncelikle teknoloji, otomobil ve diğer birçok konuda, herkesin anlayacağı bir dil ile incelemeler ve tavsiyelerde bulunur. Teknolojik ürünler, otomobiller, film, dizi ve günlük hayatımızda kullandığımız birçok ürün hakkında hakkında sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini araştırdığı ürünler ve konular hakkında en iyi şekilde bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Eniyihangisidir.com tarafsız bir inceleme ve tavsiye portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosuyla üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu tavsiye alanları hakkında makaleler ile güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

Eniyihangisidir.com ekibi ile iletişime geçmek için info@eniyihangisidir.com e-posta adresini kullanabilirsiniz. Daha detaylı ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

eniyihangisidir.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, eniyihangisidir@eniyihangisidir.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz genel yayın yönetmenimiz tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.