1. Anasayfa
  2. Beyaz Eşya

En İyi Elektrikli Süpürge Hangisi? Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

En İyi Elektrikli Süpürge Hangisi? Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi
elektrikli süpürge tavsiye
0

Küçük ev aletleri evimizin olmazda olmasıdır. Evimizde bulunan en ufak bir küçük ev aleti evimizin süper kahramanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan en önemlisi de elektrikli süpürgelerdir. Sizler için kullanıma göre en iyi elektrikli süpürge hangisi listesi hazırladık. Toz Torbasız, Şarjlı, Dikey, Kablosuz ve Robot olmak üzere en iyi elektrik süpürgesi tavsiyesi hazırladık.

1. Dyson V11 Absolute – En İyi Kablosuz Elektrik Süpürgesi

En İyi Kablosuz Elektrik Süpürgesi

Satın alabileceğiniz en iyi kablosuz elektrikli süpürgesi

Güç kaynağı: Kablosuz | Watt:545W| Toz Haznesi Boyutu: 0.76Lt | Çalışma süresi: 60 dakikaya kadar

Dyson, V serisi kablosuz serisine iki yıllık Ar-Ge ekleyen Dyson’un V11 Absolute, elektrikli süpürge türünde bir adım daha ilerisini görmeyi hedefliyor. Sınıfının en iyisi olmaya aday gösterilen süpürge, tüm yüzeylerde mükemmel bir temizlik sağlamakta.Çok sessiz olmasının yanı sıra ciddi yetenekleri bulunan Dyson v11 absolute ta,Otomatik güç modunda 40 dakikadan fazla çalışma süresine sahiptir.

Daha iyi performans sunması amaçlanan Dyson V11 absolute ta  markanın kendi patenti olan minik turbo motoru ile süper emiş gücü sağlamakta. Turbo mod ile çalıştırmaya başladığınız zaman sürenin otomatik moda göre kısalması olağan durum olsa da, dip bucak ortalığı derinlemesine temizlik için biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkmakta, Dyson için bir ilk olan, kalan tam çalışma süresini, tıkanıklıkların nerede bulunduğunu ve nasıl temizleneceğini söyleyen bir LCD ekrana sahiptir.

Fiyatı ise kalitesine göre normal sayıldığını sizlere söylemek isterim. Kablo karmaşasından kurtulmak fakat derinlemesine bir temizlik yapmak istiyorsanız, Dyson v11 Absolute tam size göre. Kompakt tasarımı, kablosuz oluşu, şarjlı olmasına rağmen yüksek emiş gücü sunması bizim En iyi elektrik süpürge markası sıralamamızda adını altın harflerle yazdırdı.

2. Fantom Speedy DU2000 1000W – En İyi Dikey Elektrikli Süpürge

En İyi Dikey Elektrikli Süpürge

Güç Kaynağı: Kablolu | Watt:1000W | Toz Haznesi Boyutu: 1Lt

Atom karınca lakabını sonuna kadar hak ediyor. Fantom’un markasını bilen bilir ve her evde 1 tane olmazsa olmaz bulunan bir süpürgedir.Fiyat performans olarak  mükemmel bir iş çıkartan cihazda, her yüzeyde inanılmaz bir güç gösterisi yapmaktadır. Kablolu olduğuna bakmayın bizim atom karıncanın uzun kablosu ile 30 metrekarelik bir yeri prize tak çıkar yapmadan kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Diğer ağabeylerine nazaran küçük olması bunun için bir avantaj olmuş. Direk kablosunu sarıp istediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Fiyatı 120 130 TL bandında olan cihazımız fiyat performans olarak mükemmel iş çıkarttığı için En iyi elektrik süpürge markası listemizde en iyi 2. Süpürge olma konumunu yakalıyor.

3. Rowenta ROW RO3719TA Compact Power Cyclonic 750 Watt – En İyi Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Güç Kaynağı: Kablolu | Watt:750W | Toz Haznezi  Boyutu: 1.5Lt

En İyi Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Rowenta Row serisinin kompact modeli olan bu süpürgemiz diğer süpürgelere nazaran daha minimal bir tasarımla birlikte geliyor. Özel geliştirilmiş motoru sayesinde düşük Watt’ta yüksek emiş gücü sağlamaktadır. Filtreleme sistemi konusunda yapılan testler sonucunda A kalite standardı almış olması alerjisi olanlar için mükemmel bir süpürge konumunu almaktadır.Diğer hepa filtreli ürünlere göre fiyatı çok uygun olması bizim  En iyi elektrik süpürge markası sıralamamızda yerini almaktadır.

4. iRobot Roomba 605 – En İyi Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

Güç Kaynağı: kablosuz | Ses Seviyesi: 60Db | Çalışma Süresi: 3 saat

En iyi elektrik süpürge markası listemize bir robot süpürge eklemez isek olmazdı.  Robot süpürgeler arasında benim için en iyi robot süpürgelerin başında geliyor. 3 saat şarj süresi olması evi dip bucak temizlemesini sağlıyor. Evde gezindiğiniz yerleri algılayıp, en çok nerde kir var onu tespit edip, oraya özel temizlik yapması inanılmaz bir şey. Eğer ki biraz tembelseniz sizin için ideal bir süpürge olacaktır.

5. Xiaomi Roidmi S1 Special – En İyi Şarjlı Süpürge

En İyi Şarjlı Süpürge

 Güç kaynağı: Kablosuz | Ağırlık: 2.4 kg | Toz Haznesi Boyutu: 0.4L | Çalışma süresi: 40 dakikaya kadar

Roidmi, yenilikçi ve tasarım ödüllü bir elektrikli süpürge olması ile ön plana çıkıyor.  270 derecelik bir sap ile iyi görünümlü olduğu kadar işlevsel olması muazzam. Hafif ve ergonomik olması elde rahat taşınmasını ve kullanım kolaylığını birlikte getiriyor. Desibel seviyeleri diğer kablosuz elektrikli süpürgelere benzese de, daha yumuşak tonu sayesinde evde bağırmaya gerek kalmadan temizlik yaparken sohbet edebilirsiniz. Eğer ki ucuz ama kaliteli bir şarjlı süpürge arıyorsanız bu ürün tam da size göre.  Şarjlı süpürgelere göre ucuz ve kaliteli olması, hafif olması ve sessiz olması sayesinde en iyi elektrik süpürge markası listemizde yerini almakta.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir