1. Anasayfa
  2. Beyaz Eşya

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi
en iyi çamaşır makinesi tavsiyesi
0

Çamaşır makineleri hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin başında gelir. Zorlu ev işlerinde bize zaman kazandıran çamaşır makineleri ile kısa sürede tüm çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Her evde bulunan çamaşır makineleri artık çamaşır yıkamakla kalmıyor aynı zamanda çamaşırları kurutmaya başladı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çamaşır makineleri artık çok fonksiyonlu hale geldi. Çamaşır makinesinde çeşidin bu denli atması, çamaşır makinesi seçimini zor hale getirdi. Bugün birçok ev hanımı çamaşır makinesi seçimi konusunda zorlanmaya başladı. Bu yazı dizimizde sizler için en iyi çamaşır makinesi modellerini tanıtıp, çamaşır makinesi seçimi konusunda sizlere yardımcı olacağız.

En iyi 5 çamaşır makinesi modelini sizler için seçtik. Seçim yaparken, fiyat, performans, özellik, kalite, dayanıklılık gibi unsurları dikkate aldık. Piyasada en çok tercih edilen ürünleri sizler için irdeledik. Çamaşır makinesi alacaksanız mutlaka bu 5 ürünü incelemeye alın.

2020 En İyi Çamaşır Makinesi Modelleri

1. LG F4V5RGP2T A+++ En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi

en iyi çamaşır makinesi LG

LG tarafından üretilen LG F4V5RGP2T A Çamaşır Makineleri hem yıkama hem de kurutma özelliği ile dikkat çekiyor. Listemizdeki kurutma özelliği taşıyan tek çamaşır makinesi olduğundan dolayı çamaşır makinesi tavsiyesi olarak ilk sırada olmayı almayı hakediyor. 10,5 kilogram çamaşır yıkama kapasitesine sahip cihazda 14 farklı yıkama programı mevcuttur. Ekstra geniş hacimli cihaz özellikle kalabalık ailelerde, tek seferde çok çamaşır yıkamak gerektiğinde tercih edilmektedir. 1400 sıkma devri ile çalışan cihaz 7 kilo kurutma kapasitesine sahiptir. Oldukça sessiz çalışan cihaz, geniş yıkama kapasitesi ve 14 farklı yıkama özelliği ile son günlerin en çok tercih edilen çamaşır makinelerinden birisi oldu.

2. Siemens IQ300 WG42A1X0TR A+++ En İyi Çamaşır Makinesi

Siemens en iyi çamaşır makineleri
,

En iyi beyaz eşya markaları sıralamasında da ilk sıralarda olan Siemens IQ300 WG42A1X0TR model çamaşır makineleri 9 kilo kapasiteye ve 1200 devir sıkma gücüne sahiptir. Farklı yıkama seçenekleri ile hayatımızı kolaylaştıran bu çamaşır makinesi 51 desibel ses ile çalışır. Çamaşır yıkama işinde yüksek performans elde etmek isteyenler bu ürünü tercih edebilir.

3. Bosch WGA142X0TR A+++ Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

En iyi çamaşır makinesi markası listesinde de olan Bosch, kaliteli ürün üreten bir beyaz eşya markasıdır. Bosch WGA142X0TR çamaşır makineleri 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesi ve A+++ enerji sınıfı ile az elektrik tüketir. Beyaz ve renkli çamaşırlar için program bulunan makinede hassas program, sentetik program, yorgan program, yünlüler elde yıkama program, hijyen program, hızlı yıkama programı, kolay ütüleme fonksiyonu, süper 30 dakika kısa program gibi birçok farklı program seçeneği bulunuyor. Bu ürünü 36 ay garantili bir şekilde satın alabilirsiniz. Makinenin gürültü seviyesi 51-74 desibeldir. Cihaz 1200 devir sıkma gücüyle şişli escort çalışır.

4. Samsung WW90J5475FW A+++ Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi Önerisi

Samsung markasının en iyi çamaşır makine modellerinden birisi olan WW90J5475FW çamaşır makinesi 1400 devir gücüne sahiptir. 9 kilo yıkama kapasitesi ile geniş hacimli yorgan, battaniye gibi eşyalarınızı çok rahat yıkayabilirsiniz.  Ön yıkama, eko yıkama, hızlı yıkama, elde/yün yıkama, yoğun/dış mekan kıyafeti yıkama, kot yıkama, spor yıkama, sentetik yıkama, bebek bakım yıkama gibi birçok seçenek sunan çamaşır makinesi 24 ay garantili olarak satışa sunulmaktadır. Çamaşır makinesi 50-74 desibel ile gürültüsüz bir şekilde çalışır.

5. Arçelik 9147 Ycm Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi Kalite Sıralaması

Arçelik 9147 YCM çamaşır makineleri 1400 devir, 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir. İnverter motora sahip bu çamaşır makineleri uzun ömürlü bir model olarak satışa sunulmaktadır. Ağır, orta ve açık olmak üzere 3 ayrı kir seçeneği sunan cihaz 24 farklı lekeyi başarı ile çıkarmaktadır. Yüksek yıkama sıcaklığı, uzun program süresi gibi üstün özelliklere sahip cihaz çamaşır yıkama konusunda hijyen vaat edip çamaşırların yıpranmasını engelliyor. Cihaz 53-78 desibel ses ile çalışıp oldukça sessiz çalışmaktadır.

Ayrıca en iyi çamaşır makinesi markası hangisi merak ediyorsun makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir