1. Anasayfa
 2. Cep Telefonu

Android İçin En İyi Antivirüs Uygulaması Hangisi? Antivirüs Uygulaması Tavsiyesi

Android İçin En İyi Antivirüs Uygulaması Hangisi? Antivirüs Uygulaması Tavsiyesi
andorid antivirüs uygulama tavsiyesi
0

Akıllı telefonunuz için Android’de bir anti-virüs uygulaması arıyorsanız çok fazla anti-virüs uygulaması var, bunun için size android için en iyi antivirüs uygulamalarını listeledik.

Mevcut ileri teknoloji telefonlar, işletim sistemi için yüzlerce ve binlerce uygulama ile esas olarak Android işletim sisteminde çalışıyor, ancak bu nedenle Android, virüslerin daha çabuk telefona girebilmesi için ideal bir ortam haline geldi. Gelişen bu virüsler gittikçe daha güçlü hale geldi ve virüs bulaşma tehlikesi seviyesi giderek yükseldi. Bu sorun, Android antivirüs uygulamalarının ortaya çıkmasını sağladı.

Garip bağlantılara veya tuhaf web sitelerine girmeden telefonunuza virüs bulaşmayacağını sanmayın. Virüslerin bekleyemeyeceğiniz birçok yoldan yayılabileceği ihtimalide bulunuyor. iOS kullanıcıları mobil cihazlarda en iyi güvenlik işletim sistemi olarak görüldüğü için kullanıcılar korunmak için iPhone antivirüs uygulamalarını kullanmazlar.

Android cihazınıza göre en uygun antivirüs yazılımını seçmek için, burada Android için en iyi antivirüs uygulaması makalesini inceleyebilirsiniz.

Android İçin En İyi 10 Antivirüs Uygulaması

1. Norton Mobile Security

andorid antivirüs tavsiyesi

Norton Mobile Security, Android telefonunuzu ve tabletinizi hırsızlık, kayıp, kötü amaçlı yazılım ve virüslerden korur. Kayıp veya çalınan telefonunuzu uzaktan bulabilirsiniz.

Bazı Özellikleri:

 • Uzaktan kısa mesaj kullanarak, kayıp veya çalınan telefonunuzu kilitler.
 • Cihazınıza zarar verebilecek veya cihazınızı yavaşlatabilecek uygulamaları ve güncellemeleri tarar ve kaldırır.
 • SD kart tehditleri tarar.

2. McAfee Mobile Security;

en iyi mobil antivirüs uygulaması

McAfee Mobile Security adlı android için anti-virüs yazılımı var. Bu yazılım, Android telefonunuzu veya tabletinizi McAfee’nin ödüllü anti-virüs, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla korumanıza yardımcı olur. McAfee Mobile Security, ücretsiz olarak konum, alarm, yedekleme ve geri yükleme sağlar. Ayrıca herhangi bir hırsızlık durumunda uzaktan veri silme özelliği de bulunmaktadır.

3. Bitdefender Antivirus

en iyi andorid antivirüs uygulaması

Android’deki antivirüs uygulamaları listesinde bir sonraki Bitdefender Antivirus Free yazılımıdır. Bu yazılım, Android cihazınızı her zamankinden daha güvenli hale getirmek için bulut tarama teknolojisine sahip güçlü ve hızlı bir çözüm olarak kabul edilir. Android cihazınızın pil ömrünü de yavaşlatmaz.

Bazı Özellikleri:

 • Bitdefender Antivirus Free, tüm Android tehditlerine karşı çok ihtiyaç duyulan anti-virüs korumasını sağlar
 • Tehditleri algıladığında otomatik olarak virüs taraması yapar
 • Akıllı tarama modu özelliği
 • Autopilot, Android telefonunuza indirilen uygulamaları otomatik bir şekilde tarar.

4. Avast Mobile Security & Antivirus

en güvenli antivirüs uygulaması

Bu, en iyi ücretsiz Android antivirüs yazılımlarından biridir. 50 milyondan fazla indirme ile Avast Mobile Security & Antivirus, android cihazlar için vazgeçilmez uygulamalardan biridir.

5. Kaspersky Internet Security

android için antivirüs önerisi

Kaspersky, yalnızca Windows işletim sistemlerinde değil, mobil cihazlarda da tanınmış bir anti-virüs yazılımı şirketidir. Kaspersky Internet Security oldukça iyi bir mobil güvenlik yazılımıdır.  Cihaz kullanıcılarının virüslerle savaşmasına ve kişisel verileri korumasına yardımcı olur. Kaspersky ayrıca bilgi hırsızlığına, gizli telefon dinlenmesine ve casus yazılımlara karşıdır.

6. AVG Antivirus

Android için AVG Antivirus adlı bir anti-virüs yazılımı var. Android cihazlar için en iyi antivirüs yazılımlarından biri olarak derecelendirilen AVG yazılımı, kullanıcıların cep telefonunu veya tabletini zararlı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve casus yazılımlardan korumasına yardımcı olur. Verilerinizi her zamankinden daha güvenli tutmanıza yardımcı olur.

7. 360 Mobile Security;

Android için bir antivirüs yazılımı olan 360 Mobile Security ile Android telefonunuzu en son tehlikeli virüslere karşı koruyabilirsiniz. Kötü amaçlı yazılımlara, gizlilik sızıntılarına ve telefon güvenlik açıklığına karşı korumak için tasarlanmış en iyi çevrimiçi mobil güvenlik uygulamalarından biridir.

Bazı Özellikleri:

 • Virüsleri tarayın ve kaldırın 
 • Gerçek zamanlı koruma
 • Güvenlik açıklarını düzeltir
 • Güvenlik danışmanı özelliği

8. TrustGo Antivirus;

TrustGo Antivirus Mobile Security, AV-TEST tarafından sağlanan %100 derecelendirilmiş %100 ücretsiz bir mobil güvenlik uygulamasıdır. TrustGo, kişisel gizliliğinizi çalabilen, android cihazınıza yönelik tehditleri belirleyip yok edebilen uygulamalar dahil olmak üzere sizi kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden korur. Buna ek olarak, TrustGo, uzak konum, kilit, alarm ve “Gizli Kamera” kimlik hırsızları (e-posta yoluyla), sistem araçları, web tarayıcısı güvenliği ve “Telefonumu bul” özellikleri sunar.

9. Lookout Security & Antivirus;

Lookout Security & Antivirus, telefonunuza ve tabletinize kötü amaçlı yazılım, virüs, kayıp ve hırsızlığa karşı gerekli korumayı sağlar.

10. Zoner AntiVirus;

Son olarak, Zoner AntiVirus Free uygulama virüslerine, truva atlarına, solucanlara ayrıca telefon görüşmesi ve mesajlaşma için karşı koruma sağlar.

Yukarıdaki liste, Android için en iyi 10 antivirüs yazılımlarıdır. Android için bu en iyi ücretsiz yazılımlardan, hangi yazılımın cihazınız için doğru olduğunu bulmak tamamen sizin tercihinizdir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir