1. Anasayfa
 2. Diğer

En İyi Kulak Üstü Kulaklık Hangisi? 2021 Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi

En İyi Kulak Üstü Kulaklık Hangisi? 2021 Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi
kulak üstü kulaklık tavsiyesi
0

Piyasada binlerce kulak üstü kulaklık yer alıyor. Yüzlerce lira vereceğiniz veya yüzlerce lira vermeseniz dahi, verdiğiniz paranın karşılığını alacağınız kulaklık modelini almak oldukça önemli. Bu sebeple sizler için kullananların beğendiği, rahatsızlık vermeyen bluetooth kulaklık modellerini yazımızda derledik. En iyi kulak üstü kulaklık hangisi, kulak üstü kulaklık önerileri neler gibi soruları yanıtlamaya çalıştık. Diğer yandan kablosuz kulaklık arayışı içindeyseniz, en iyi bluetooth kulaklık modellerinin incelendiği yazıya göz atabilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi 2021

Kulak üstü kulaklık önerisi listemizde çok satılan ve kaliteli, 5 tane kulaklık bulunuyor. Tasarım açısından en beğendiğimiz Marshall Major olurken en kalitelisi de Sennheiser Hd 400s oldu. Fiyat performans kulak üstü kulaklık ise JBL T500BLK oldu. Eğer kulak üstü kulaklıkları oyun oynamak için araştırıyorsanız, gaming kulaklık önerisi konulu yazı size yardımcı olacaktır. Keyifli okumalar!

 • En İyi Kulak Üstü Kulaklık
  • JBL T500BLK
  • Sony WH-CH510 Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık
  • Sony MDR-ZX110APB
  • Marshall Major Iıı Kulak Üstü Kulaklık
  • Sennheiser Hd 400s Kulak Üstü Kulaklık

1. JBL T500BLK

en iyi kulaküstü kulaklık 2021

Kulak üstü kulaklık önerileri listemizin ilk sırasında JBL marka bir kulaklık yer alıyor. JBL’in ses teknolojileri piyasasındaki yeri tartışılmaz diye düşünüyoruz. Çünkü fiyatları hem ucuz hem de performansı iyi kulaklıklar üreten bir marka.

Bu kulaklığı seçmemizin nedenlerinden birisi de kablolu bir kulaklık olmasıydı. Tecrübelerimize ve kullanıcı tecrübelerine göre kablolu kulaklıklar, kablosuz kulaklıklardan biraz daha iyi ses performansı gösteriyor. Tabi her bluetooth kulaklık için bunu söyleyemeyiz. Yüksek fiyatlı bluetooth kulaklıkar daha iyi performans gösterebilir.

Biz kendi kulaklığımıza dönelim. Kullanım tecrüberlerine göre, kulaklarınızı ve başınıza rahatsız etmeyen bir tasarıma sahip. Pedlerinin ise yumuşak olduğunu söyleyebiliriz. Müzik dinlerken, kulaklıktan çıkan basların fiyatına göre iyi olduğu da bir gerçek. Eğer basları çok sevmiyorsanız, bas hassasiyetini düşürebilirsiniz.

Katlanabilir olması da çantanızda taşımanıza olanak sağlıyor. Dışarıdan gelen sesleri duymamanızı sağlaması da yine oldukça iyi bir özellik.

2. Sony WH-CH510 Bluetooh Kulak Üstü Kulaklık

kulaküstü kulaklık önerisi

En iyi kulak üstü kulaklık modelleri listemizin 2. sırasında da Sony marka bir kulaklık yer alıyor. Kulaklığı genel olarak değerlendirdiğimizde performansının iyi olduğunu basların ve tizlerin kulağınıza olması gereken şekilde geldiğini söylemek mümkün.

Kulaklık kablosuz olmasına ve blueooth’a sahip olmasına rağmen gayet iyi bir performansı mevcut. Kulaklığı %100 şarj ettiğinizde 24 saatten fazla bir kullanım sağlıyor.uz

Telefonunuza ya da bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde bağlayabiliyorsunuz. Mikrofonun performansı da fiyatına göre oldukça iyi. 2-3 saniye açma tuşuna bastığınızda açılıyor. 7 saniye süresince bastığınızda ise kapanıyor. Bluetooth kulaklıkların şarj kabloları genellikle kısa oluyor ama pek önemli bir durum olduğunu düşünmüyoruz.

3. Sony MDR-ZX110APB

kulaklık tavsiye 2021

3. sırada ise yine Sony marka ama kablolu bir kulak üstü kulaklık yer alıyor. İlk izlenimler şu yönde: kulaklık hafif, kaliteli ve tasarım olarak başarılı. Mikrofana sahip olması da yine almanız için ekstra bir sebep ortaya çıkarıyor.

Kablolu bir kulaklıktan bahsediyoruz. Kablosunun sağlam olup olmadığından bahsetmek olmaz. Kablosu kopar ya da zarar görür diyorsanız çekinmeden alabilirsiniz. Bizce kablosu sağlam olan bir kulaklık.

Telefonda ve bilgisayarda kullanım için ideal bir kulak üstü kulaklık. Konfordan bahsetmek gerekirse, ses kalitesi yeterli. Fiyatına göre de başarılı. Katlanabiliyor olması ve kulaklığın pedleri ise hem taşırken hem de kulağınızdayken size rahatlık sağlıyor.

4. Marshall Major Iıı Kulak Üstü Kulaklık

en iyi kulaklık hangisi

Tasarım konusunda en iyi kulak üstü kulaklık hangisi sorusunu soruyorsanız cevabının Major III olduğunu söyleyebiliriz. Hem malzeme kalistesi hem görünüşü 10 üzerinden 10 puana sahip.

Ses kalitesinin başarılı olduğunu, müziğin içerisinde yer alan her melodinin sesini ayrı ayrı alacağınızı söylemek mümkün. Yani önce bu kulaklığı sonra da diğer kulaklıkların performansına bakacaksanız, diğer kulaklıkların çok cansız bir performansı olduğunu göreceksiniz.

Tasarım ve ergonomisi konusunda da yine başarılı bir kulaklık. Katlanabiliyor olması kulaklık için iyi bir özellik. Diğer yandan kablosunu çıkarıp takabilmeniz de kulaklığı almak için bir sebep daha sunuyor.

Kulaklığın üzerinde bulunan tuş kombinasyonlarının da başarılı olduğunu söylemek mümkün. Telefonu kulağınızdan çıkarmadan dilediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Kablosunun eski ev telefonlarına benzeyen özelliği ise kıvrımlı olması. Kıvrımlı bir yapıya sahip olması kablonun birbirine girmesini engelliyor.

5. Sennheiser Hd 400s Kulak Üstü Kulaklık

kulaklık öneri 2021

Sennheiser kulaklık konusunda en iyi (gerçekten çok iyi) markalardan birisi. Kalitesinden kuşkulanmaya gerek bile yok diye düşünüyoruz. Ürünün ses kalitesi, tasarımı performans çok iyi. Bütçeniz yeterli ise araştırmalarınız sonucunda zaten her kapı Sennheirser’a çıkacaktır.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda da başarılı bir puana sahip olduğunu görüyoruz. Kulağınıza gelen sesler çok ama çok kaliteli. Yani hepsini ayrı ayrı ayırt edebiliyorsunuz. Akustik parçaları seviyorsanız, enstrümanların seslerini kaliteli bir şekilde duyabiliyorsunuz.

Evet, en iyi kulak üstü kulaklık hangisi, kulak üstü kulaklık önerileri 2021 konulu bir yazı kaleme aldık. Diğer kulaklık modelleri için sizlere verdiğimiz bağlantılara tıklayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir