1. Anasayfa
  2. Beyaz Eşya

En İyi Buzdolabı Hangisi? 2020 Buzdolabı Tavsiyesi

En İyi Buzdolabı Hangisi? 2020 Buzdolabı Tavsiyesi
En iyi buzdolabı tavsiyesi 2020
0

Buzdolabı hepimizin bildiği gibi bir evin olmazsa olmaz eşyaları içerisinde yer alıyor. İşte bu yüzden de insanların çoğu, en iyi buzdolabı markası araştırmasına giriyorlar. Sizde bu yazımızda buzdolabı tavsiyesi ve buzdolabı önerisi gibi konularla ilgili bilgiler edineceksiniz. Bu listeyi hazırlarken markalar arasında müşteri memnuniyeti,  sağlamlık, servis ağı, yedek parça temini, ve arıza sıklığı gibi kriterler göz önünde bulunduruldu. Bunun için servis elemanlarıyla yapılan görüşmeler, ekşi sözlük buzdolabı yorumları ve forumlarda yapılan kullanıcı yorumlar değerlendirildi. Bu bağlamda bizde sizler için, 2020 en iyi buzdolabı tavsiyesi konusunu derledik.

2020 En İyi Buzdolabı Tavsiyeleri

1-) Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Bosch en iyi buzdolabı 2020

4 mevsim modundan oluşan bu buzdolabı modeli, en iyi buzdolabı kategorisinde ilk sırada yer alıyor. Bosch kalitesini zaten en iyi buzdolabı markası hangisi makalesinden de biliyorsunuz. Super Cooling işlevi etkinleştirildiğinde,  yeni alınıp dolaba konulan gıdalar daha çabuk soğur. Aynı zamanda buzdolabındaki diğer besinlerin de ısınmasını önler. Kesinlikle bu seri de buzlanma gibi olumsuz bir durum olmuyor. Sessiz çalışan bu model enerji tasarrufu da çok iyi sağlıyor. Tüketicilerin yaptıkları yorumlara göre Bosch KGN86AI42N buzdolabındaki ürünler kolay kolay bozulmadığı ve yeşilliklerin uzun süre sararmadan taze kaldığını belirtmişler. Kullanışlılık , dizayn , genişlik ,hacim, yakıt tasarrufu gibi tüm bu özellikler göz önüne alındığında 2020 yılı en iyi buzdolabı olarak Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı ilk sırada yer alıyor.

2-)Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens buzdolabı tavsiyesi 2020

En iyi beyaz eşya markaları içerisinde tavsiye edilen Siemens marka bir buzdolabının bu listede olmazsa olmazdı. Siemens’in bu geniş buzdolabı boyutuna göre az enerji tüketiyor ve son derece sessiz çalışıyor.  Multiairflow özelliği sayesinde tüm yüzeyleri eşit  şekilde soğutuyor. Siemens bu buzdolabında Balık ve kırmızı etleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tuttuğunu iddia ediyor. Ayrıca FrenceSence özelliği sayesinde yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını garantiliyor. Forumlardaki ve satış sitelerinde müşteri yorumları son derece olumlu. Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı herkes tarafından tavsiye edilen buzdolabı olarak listemizde yer alıyor.

3-)Samsung  RL4323RBASP A++ Kombi No-Frost Buzdolabı:

Samsung buzdolabı önerisi 2020

Samsung’un bu buzdolabı serisi, nem miktarlarını ve sıcaklık ayarlamasını çok iyi yapan kompresörlerden oluşuyor. Akıllı sensörlü sistemi sayesinde de: mutfağın sıcaklık düzeyi, iç kısımda ki nem seviyesi ayrıca kullanıcıların buzdolabını kullanma şekline göre de soğutmayla ilgili performans üst seviyelere çıkıyor.

En iyi buzdolabı kategorisinde olan Samsung’un bu serisi, klasik buzdolabı modelleriyle kıyaslandığında; A++ enerjili sınıfından dolayı %20 civarında enerji tasarrufu sağlıyor. Çok bölmeli olan bu seri aynı zamanda düşük seslidir. Özellikle bu buzdolabı sayesinde, faturalarınız %50-%70 azalıyor. 10 sene kompresör garantili olan Samsung RL4323RBASP A++Kombi No-Frost buzdolabı, isteğe göre 7 yılda garanti yapılabiliyor.

4-)LG GN-H702HLHU A++ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı:

en iyi buzdolabı hangisi

2020 en iyi buzdolabı markası içerisinde yer alan LG’nin bu serisi, 10 senelik motor garantisiyle dikkat çekiyor. Buzdolabınızı garantiye almak isterken birde cebinizin de tasarruflu olmasını istiyorsanız, kesinlikle bu seriyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. LG bilindiği üzere, teknoloji devi olarak dikkat çekiyor. Öncelikle bu seri, LG Door Cooling+ teknolojisinden oluşmuştur. Buzdolabının soğutucusunun her bölümü, eşit olarak soğutuluyor. Böylelikle, gıdalarda daima taze kalıyor.

Ayrıyeten buzdolabında kötü kokular oluşmaması için, hygiene fresh özelliğinden de yararlanabilirsiniz. İlerleyen teknolojiyle birlikte, telefondan buzdolabına bağlanıp sıcaklık ayarını da düzenleyebilirsiniz.

5-) Vestel NFK600 E A++ GI 600 lt No-Frost Buzdolabı

en iyi yerli buzdolabı 2020 vestel

Bilindiği gibi Vestel bir Türk markasıdır. Oldukça iyi bir buzdolabı olan Vestel markası, aynı zamanda akıllı defrost sisteminden oluşuyor. Defrost sistemi sayesinde, buzdolabınızda ki buzlanmalar çok kolay şekilde engelleniyor. Ayrıca kırılmaya dayanıklı özel cam raflarının yanında kokuları birbirine karıştırmama ve taze hava teknolojisine sahip bir buzdolabıdır. Sessiz şekilde çalışan bu buzdolabı sayesinde asla etrafta gürültü kirliliği olmuyor. Bu serinin diğer önemli özelliğiyse, çok amaca sahip bölmeden oluşmasıdır. Özellikle hassas gıdaların saklanmasında çok önemli görev üstlenmiştir. 4 kişilik bir ailenin buzdolabı ihtiyacını çok rahat bir şekilde karşılayabilecek bir boyuttadır. Vestel NFK600 en iyi yerli buzdolabı olarak listemizde yerini almıştır.

6-)Altus Al-306 E A+ Büro Tipi Buzdolabı:

Buzdolabı yorumları

Altus’a ait bu seri, büro tarzında dizayn edilmiştir. A+ enerjisine sahip minimum elektrik tüketimiyle çok iyi tasarruf edilmesini sağlıyor. Diğer büro tarzı buzdolaplarıyla karşılaştırıldığında, 140 Lt. brüt hacmiyle çok geniş bir kullanım alanı sunuyor. Gerek dondurucu bölmesi gerekse soğutucu bölmeleri küçük çapta ki ihtiyaçları da çok iyi karşılıyor. Çok sessiz şekilde çalışan bu buzdolabı serisi, çevrilen kapı yönünün özelliğiyle de kullanıcılarına oldukça iyi kolaylıklar sunuyor. Ayrıca statik şekilde ki soğutma seçeneği sayesinde de, malzemeler her daim taze kalıyor. Küçük olduğu halde geniş hacmiyle kullanıcıları çok fazla hayrete düşürüyor. Led ampulünün standart aydınlatması neticesinde de kullanım çok kolay hale geliyor. Altus Al-306 EA+ buzdolabı serisi genellikle; dubleks evlerin herhangi katında, bürolarda ve yazlıklarda daha çok kullanılıyor. Kullanışının kolay olması ve soğutma kapasitesi de uzun seneler kullanılmasına neden oluyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir