1. Anasayfa
  2. Sağlık

Bebekler İçin En İyi Pişik Kremi Hangisi?

Bebekler İçin En İyi Pişik Kremi Hangisi?
en iyi pişik kremi tavsiyesi hangisi
0

Bebeklerin hassas ciltlerinde kullanabilmek için tercih edeceğiniz en iyi pişik kremi hangisidir? En iyi pişik kremini tercih ederken nelere dikkat etmemiz gerekir? Piyasa üzerinde birbirinden çok farklı pişik kremi bulunmaktadır. Peki pişik kremi tavsiyesi arayan ebeveynler olarak bebekler için hangi pişik kremini seçmemiz gerekir? Pişik kremi tavsiyeleri üzerine hazırlamış olduğumuz yazımızda, sizden gelen pişik kremi önerilerini de dikkate alarak bebekler için en iyi pişik kremini seçmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Popolin Pişik Kremi Önerisi

Pişik kremi tavsiyesi olarak Popolin Pişik Kremi şüphesiz sektörde hem en eskilerden hem de kendini ispatlamış bir pişik kremidir. Ebeveynler rahatlıkla tercihlerini bu pişik kreminde yana kullanabilir. Kullanım şeklinde ise her temizlik esnasında tabaka halinde sürülmesi öneriliyor.

Popolin pişik kremi fiyatları ise 47 TL değerinde bir ortalamaya sahiptir. En önemli özelliği ise alkol ve parfüm bulundurmamasıdır. Bu özelliği pişik kremi seçiminize katkı sağlayacak olsa da yapısındaki bileşenlerde petrol kökenli olan petrolatum maddesi bulundurması sayabileceğimiz olumsuz özellikleri arasındadır.

Uni Baby Pişik Kremi Önerisi

Bebekler için uygun fiyatlı pişik kremi tavsiyesi olarak Uni Baby markasını önerebiliriz. Popolin’e göre daha uygun fiyatlı olan (ortalama fiyatı 36 TL değerinde) ve performans ölçütleri yüksek bir başka pişik kremi olan Uni Baby pişik kremi arasında kalırsanız Uni Baby’yi tercih edebilirsiniz. O da aynı şekilde alkol ve parfüm bulundurmamasının yanında paraben de içermemektedir. Ayrıca panthenol, lanolin ve bitki özleri de bulunduruyor. Popoline pişik kremine kıyasla daha kolay emilen bir yapıya sahiptir.

Bepanthol Pişik Kremi Tavsiyesi

Bepanthol, bir başka pişik kremi tavsiyesi olarak verebileceğimiz yüksek performans özelliklerine sahip pişik kremidir. Bepanthol Pişik Kremi hakkında kullanıcı yorumlarına dayanarak da söyleyebiliriz ki en iyi pişik kremi önerisi olarak adını altın harflerle yazmıştır. Yapışkan bir yapıya sahip olmaması da kullanımı açısından ekstra konfor sağlamaktadır.

Bepanthol Pişik Kreminin ortalama fiyatının ise 65 TL değerinde olduğu görülmüştür. Desitin Pişik Kremine (ortalama fiyatı ise 149 TL değerindedir) oranla oldukça hesaplı olan Bepanthol pişik kremi parfüm ve paraben içermemesiyle de çokça tavsiye edilen pişik kremleri arasındadır.

Desitin Pişik Kremi Tavsiyesi

En kaliteli pişik kremlerinden biri olan Desitin Pişik Kreminin de ortalama fiyat değerinin bu kadar fazla olmasının bir nedeni var tabiki. Kullanıcılarının çoğunun yorumlarına göre en iyi pişik kremi başlığı altında birinci sırada yer almaktadır. Kremin etkisinin uzun süre devam etmesi ve gece sürülse dahi ertesi güne hemen etki etmesi kullanıcılarının gönlünde en iyi pişik kremi olarak taht kurmasını sağlamıştır. Ayrıca Desitin Pişik Kremi idrar ve dışkının bebeğin hassas cildinde oluşturabilecek herhangi bir etkiye karşı Bepanthol’e oranla daha yüksek oranda koruma sağlamaktadır. İki pişik kremi tavsiyesinin de çok iyi olmasına karşın bizim tavsiyemiz Desitin Pişik Kreminden yana olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir