En İyi Far Paleti Hangisi? 2020 En İyi Far Paletleri

en iyi far paleti hangisi

far paleti öneri

Bir kadın olarak göz makyajının sizin için ne kadar önemli olduğunu tahmin edebiliyoruz! Bu noktada, göz makyajı yaparken en iyi far paleti hangisidir diye düşünüyorsanız en iyi far paletleri listeni içeren bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.

2020’li yılların modası renkli farlar olacağa benziyor. Ancak, göz makyajı sırasında kullanacağınız far uygulama tekniğinin her zaman aynı kalacağını söyleyebiliriz. Birbiriyle uyumlu tonlar seçilerek hazırlanan, üç, dört veya daha çok renkten oluşan far paletlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede, birbirinden güzel kombinler yaparak harika bir dış görünüş elde edebilirsiniz. Peki, hangi markanın far paletini kullanmalısınız? En iyi far paletleri hangisidir? Bu soruların cevaplarını öğrenmek adına okumaya devam edin!

Göz Makyajını En İyi Şekilde Ortaya Çıkaracak Far Paletleri

Herhangi bir kozmetik mağazasına gittiğiniz zaman birbirinden güzel far paletlerini görünce hepsini birden almak isteyebilirsiniz. Göz makyajında kullanılan far paletleri arasında tercih yaparken cilt tonuna en uygun far paletini bulmaya çalışmalısınız. Bu noktada, gelin hep birlikte, cilt tonuna özel far paleti öneri konusuna bir göz atalım!

Açık Cilt Tonlarına Uygun Far Paletleri

1- NYX Professional Makeup – Ultimate Shadow Palette – Cool Neutrals: Açık cilt tonuna sahip olanlar için far paleti öneri denilince akla ilk gelen ürünlerdendir. Tam 16 fardan oluşmaktadır. Bilhassa mat ve ışıltılı farların bir arada olmasından dolayı her duruma uygun etkileyici göz makyajı yapmak mümkün olmaktadır. Krem, bej ve kahve renkli farlar oldukça işlevsel olmakla beraber göz makyajı yapmaya yeni başlayanlar için ideal bir üründür.

2- Maybelline New York – The Nudes Far Paleti: En iyi far paleti ürünleri arasında bulunmaktadır. Göz makyajında bilhassa altın ve kahve tonlarını tercih edenler için doğru bir seçim olacaktır. Eşsiz güzellikte 12 farklı renkten meydana gelmektedir.

Buğday Cilt Tonuna Uygun Far Paletleri

1- NYX Professional Makeup – Ultimate Shadow Palette – Warm Neutrals: Buğday tenliler için far paleti öneri denilince akla ilk gelen ürünlerden birisi olmaktadır. Bu markanın kalitesi aşikar olmakla beraber en pahalı far paleti ürünlerinden birisi olduğunu söylemek mümkündür. Hem mat hem de ışıltılı, sıcak alt tonlu olmak üzere toplam 16 çeşit far tonunun olması ciddi bir avantajdır. Bu sayede, kadınların hem günlük makyajda hem de özel gece makyajında kullanmasına imkan tanımaktadır.

2- Urban Decay – Naked Cherry Far Paleti: Buğday tenliler için en iyi far paleti seçeneklerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bilhassa daha canlı ve enerjik bir göz makyajı yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir üründür. Mürdüm renkli farklar; birçok kadının aklını başından alan eşsiz bir görüntü yaratmaktadır. Pembe ve mürdümün tonlarıyla buğday tenli olmanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz!

Koyu Cilt Tonlarına Uygun Far Paletleri

1- NYX Professional Makeup – Off Tropic Far Paleti – Hasta La Vista: Esmer bir cilt tonuna sahip olup far paleti öneri almak istiyorsanız bu ürün tam size göre! Görüp görebileceğiniz en canlı tonları içerisinde barındırmaktadır. Bilhassa göz makyajında parlak renklerden yana tercih yapanların bu ürüne hayran kalacağını söyleyebiliriz.

2- Urban Decay – Born to Run Far Paleti: Koyu cilt tonlarına sahip insanlar için en iyi far paletleri arasında bulunmaktadır. 21 farklı far tonuyla birçok kadının sahip olmak istediği bir üründür. Birbirinden canlı ve zengin renk seçenekleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak, cilt tonunuza uygun far paleti tercih ederseniz göz makyajında asla sorun yaşamazsınız!

Yazı dolaşımı

Exit mobile version