1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Öğretmenler Günü İçin En İyi Hediyeler Nereden Alınır? Öğretmenler Günü Hediyesi Bir Tık Uzağınızda!

Öğretmenler Günü İçin En İyi Hediyeler Nereden Alınır? Öğretmenler Günü Hediyesi Bir Tık Uzağınızda!

Öğretmenler Günü Hediyesi

Belki de dopdolu bir yazı geride bıraktık ve okullarımıza, eğitimlerimize başladık. Hepimizin bildiği gibi 24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşıyor. Hayatımızın büyük bir bölümünde beraber olduğumuz ve bize bir şeyler öğretebilmek adına dişlerini canlarına takan öğretmenlerimizi hepimiz elbette seviyoruz. Pek çoğumuz hayatımız üzerindeki en büyük etkiye sahip o çok sevdiğimiz öğretmenlerimize bir öğretmenler günü hediyesi almak istiyor.

Ne beğenirler, ne almak isterler acaba diye kendimizi yiyip bitiriyoruz. Tabii öğretmenlerimiz sizlerden hediye olarak ne aldıklarını pek umursamayacaktır zira sizin onları düşünüyor olmanızı bile kendileri için hediye olarak göreceklerdir. Sonuç itibariyle ”Ne verildiği değil, nasıl verildiği önemlidir.” Fakat siz de onları mutlu etmek adına en beğenecekleri hediyeyi vermek isteyeceksinizdir. Size yardım edebilecek birkaç önerimiz olacak.

Öğretmenleri Hediye Olarak Ne Mutlu Eder?

Az önce de belirttiğim gibi hediyenin pek önemi olmayacaktır fakat beğenerek seçtiğiniz bir kitap sizin için iş görecektir. Ancak daha fazlasını yapmak istiyorsanız bir öğretmen kendi öğrencisinden üzerinde ismi yazan veya onu çok sevdiğinizi söyleyen bir kalem almak isteyecektir. Bunun kalem olması şart değil tabii, kupa bardak, kahve fincanı da tercih edebilirsiniz size kalmış.

Nereden Kolayca Öğretmenler Günü Hediyesi Edinebilirim?

Sade ve kolay kullanılabilir platformuyla hediyedukkani.com üzerinden kolayca hediye alışverişinizi yapabilirsiniz. Siteye girdiğinizde karşınızdaki seçeneklerden ‘Özel Günler’ kısmına tıklayıp daha sonra ‘Öğretmenler Günü Hediyeleri’ olan kısma girmeniz yeterli olacaktır.

Öğretmeniniz çeşit çeşit kalem, kupa, kahve fincanı, masa saati seçebilir istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Üzerine isim yazdırmak için ise seçtiğiniz hediyeye tıklayıp ‘Kişiselleştir’ seçeneğini seçip ‘Ürün üzerine yazılacak isim’ kısmına istediğiniz ismi girebilirsiniz. Oldukça basit olan bu işlem ile kolayca hediyenizi edinebilir ve öğretmeninize teslim edebilirsiniz.

Hediyedukkani.com’dan Ne Çeşit Hediyeler Sipariş Edebilirim?

Hediyedukkani.com‘dan dilediğiniz kişi ve özel gün için, hediye ve hediye grupları seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kendinizi şımartmak için; kendiniz için dahi sipariş verebilmek sizin elinizde. Pek çok kupa bardak, anahtarlık, bilindik hediyeler veya eşsiz hediyeler sizi ve kişiye özel ürünler sizleri beklemektedir. Kolay kullanılabilirliği ile istediğiniz ürünü seçip anında sipariş verebilir ve hediyenizin gelmesini sabırsızlıkla beklemeye geçebilirsiniz.

Hediyem Ne Zaman Bana Ulaşır?

Tekrar hediyedukkani.com üzerinde seçtiğiniz hediye için kargoya verilebileceği en geç tarih yazmaktadır. Bu da genellikle 1, maksimum 2 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir bu yüzden endişeniz olmasın en geç 3 iş günü içerisinde hediyeniz elinizde olacaktır. Bazı kargo firmalarının pazar günleri çalışmama prensibini de dikkate alarak hediye siparişinizi verirseniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kapıda Ödeme Seçeneği Bulunuyor Mu?

Hediyedukkani.com üzerinden seçtiğiniz hediyenin ücretini kredi kartı, havale, EFT gibi işlemler ile ödeyebileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği de bulunuyor. Bu demek oluyor ki kargonuz elinize ulaştığında ve kutuyu elinize aldığınızda kapı üzerinde nakit ödeme yapabilirsiniz, gönül rahatlığıyla siparişinizi verebilirsiniz. İyi alışverişler.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Öğretmenler günü için çok yerinde öneriler. Ben özellikle öğretmenlere çiçek alınmasına çok karşıyım. Hem onlara bir faydası yok hem doğaya zarar (çiçek dalında güzeldir) hem de gereksiz masraf. En güzel hediyenin kitap olduğunu düşünüyorum

  2. Öğretmenler günü için en iyi hediye seçenekleri meslek alanında kullanabileceği bir şeyler olabilir. Kitap, kalem, defter gibi ürünler öğretmenler için kullanışlı olur. Hediyenin ne olduğu önemli olmaz genelde düşünülmüş olması önemlidir. Öğretmenler günü hediyesiyle alakalı olmayacak ama Baran’a katılıyorum bende genel olarak çiçek hediyelerinden hoşlanmam çiçekler bence de dalında güzeldir. Özellikle sevgililer gününde kim bilir kaç çiçek dalından koparılıyor sokakları bile çiçeklere boğuyorlar. Dalından koparılmış çiçektense saksıda bitki daha kalıcı bir hediye olur çiçek solup gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir