1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Laptop Çantası Neden Kullanılmalıdır?

Laptop Çantası Neden Kullanılmalıdır?

featured

Laptop kılıfları ve iPad kılıfları, son derece hassas olan teknolojik cihazları taşımayı kolaylaştıran ürünlerdir. Günlük hayatı daha kolay hale dönüştüren ince yapıdaki taşınabilir teknolojik ürünlerin kullanması kadar taşınmasına da dikkat edilmesi gerekir. Taşınması sırasında çeşitli darbelere maruz kalmaması ve zarar görmemesi için koruyuculuğu yüksek olan kaliteli çantaların kullanılması gerekir. Her mevsim su geçirmez özelliği olan laptop kılıfı ve iPad kılıfı tercih edilmesi de dayanıklılık bakımından işinize yarayacak bir işlevdir.

İhtiyaçlarınıza göre farklı modeldeki laptop kılıflarını eşsiz tasarımlarla birleştiren Wouf markalı ürünler Popcorner distribütörlüğünde karşınıza çıkar. 5 mm’lik köpük kullanılarak üretilen koruyucu modeller taşınmayı kolaylaştırarak uzun süreli kullanım sağlar. Macbook kılıfı, iPad air kılıf ve laptop kılıfı çeşitleri farklı bölmeleri ve geniş gözleriyle fonksiyonelliği beraberinde getirir. Okula, işe giderken veya dışarı çıkarken ihtiyacınız olan ürünleri yanınıza alabilir, farklı bölmelere istediğiniz materyalleri yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz Macbook Pro kılıf modellerini de inceleyebilirsiniz.

iPad Kılıfları ve Macbook Kılıfları Hangi Modellere Uygundur?

Hemen hemen tüm iPad modellerine uyan kılıflar kadın ve erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri modeller içerisinde yer alır. iPad Pro 10.5, İPad Pro 11 ve iPad; 25 x 17.85 x 0.7 cm ve iPad Air 2 gibi tüm iPad modelleriyle uyumludur. iPad mini kılıfı ve iPad Pro kılıflar alternatif barındıran diğer modelleri de içerir. 32,5 x 22,7 x 1,8 cm laptop kılıfları ise 2016’dan beri üretimde olan Macbook Air ve Macbook Pro kılıfı olarak kullanılabilir. Cihazınızı güvenle saklarken aynı zamanda da kombinlerinizi 3d baskılarla zenginleştirebileceğiniz tasarımlar şıklığınızı tamamlar. Altın kabartmalı etiket ve YKK metal fermuar detayları kalitenin şıklıkla birleşmesini sağlar.

Laptop Çantaları ve Kılıfları Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Baskılı teknik kanvas desenleri manzara ve hayvan figürleriyle birleşerek en güzel tasarımları ortaya çıkarır. Akşam dışarı çıkarken ve gün içerisinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz kılıflar ekolojik mürekkeplerin kullanılmasıyla ortaya çıkar. Çeşitli hayvan figürleri, manzara resimleri ve diğer tasarımlar rengarenk desenleriyle dikkatleri üzerine çeker.

Wouf marka çanta ve laptop kılıfları her alanda kullanabileceğiniz modeller içerir. Karışıklığı ortadan kaldırarak organizer görevi gören iç tasarımları aradığınız malzemelere rahatça ulaşmanızı sağlar. Seyahat ve makyaj çantaları özel boyutlarıyla fazla yer kaplamadan taşıma kolaylığı tanır. Ağırlığı eşit olarak dağıtan; bel ve omurga sağlığını düşünen sırt çantaları tatillerde de rahatlıkla kullanılabilir. Yanında fazla eşya taşımayı sevmeyenlerin beğenerek kullanacağı bel çantaları düz ve çapraz olarak taşınabilir. Farkını ortaya koyarak erkekler için de özel koleksiyon oluşturan Popcorner Wouf işbirliği, kamuflaj ve ekose desenli çantalarla sade bir mükemmelliği ortaya çıkarır. Özel günlerde ve davetlerde kullanabileceğiniz Wouf portföy modellerini Popcorner satış noktalarında bulabilirsiniz. 

Linkleri ziyaret ederek Popcorner çevrimiçi satış noktalarında ürün incelemesi yapabilir ve dilediğinizi an sipariş verebilirsiniz:

Popcorner ditribütörlüğünde ulaşabilceğiniz Wouf marka Laptop kılıfları için linki kullanın; https://popcorner.com.tr/collections/laptop-kiliflari

Popcorner koleksiyonu iPad kılıfları için de bu linke tıklayın: https://popcorner.com.tr/collections/iPad-kilifllari

Yorum Yap

Yorum Yap