1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. En Uygun Sigorta Teklifini Veren Firmalar Hangisidir?

En Uygun Sigorta Teklifini Veren Firmalar Hangisidir?

En uygun sigorta teklifi

Sigorta yaptırmak istediğinizde araç, sağlık, konut ve seyahat sigortası çeşitleriyle karşılaşacaksınız. Özellikle araç ve ev sigortası denildiğinde pek çok kişi bu uygulamaların zorunlu olup olmadığı konusunda bilgi eksikliği yaşamaktadır. Bina vb. yapılar için yapılan sigortalama işlemlerinde DASK zorunlu iken konut sigortası ihtiyaca yöneliktir. Trafik sigortası her araç için mecburi tutulurken kasko talebe göre yapılmaktadır. Örneğin, araçlar için zorunlu sigorta nedir diye baktığınızda kaza anında karşı tarafta oluşan bedensel ve maddi zararların karşılanması için gerekli olduğunu göreceksiniz. Yapılar için zorunlu sigorta nedir, araştırmasında ise DASK’ın deprem ve depreme bağlı meydana gelen infilak, yangın, yer kayması gibi afetlerden dolayı oluşan maddi zararları sigorta limitleri dahilinde karşıladığını göreceksiniz.

en uygun sigorta

Özel sigorta nedir sorusunun yanıtını araştırdığınızda ise daha geniş bir içerikle karşılaşabilirsiniz. Daha kişisel ve isteğe bağlı sigorta türü olan özel sigortalar sağlık sigortası, kasko, seyahat ve konut sigortası olarak bilinmektedir. Bu sigortalar kapsamında yapılacak olan işlemler, poliçenizde bulunan sınırlar ve teminatlar dahilindedir. İçeriği ne olursa olsun en uygun sigorta teklifini almak istediğinizde online sigorta hizmeti veren E-sigortam’dan destek alabilirsiniz. Dilerseniz online sigorta teklifleri için birçok acenteden teklif alabilir ve fiyat karşılaştırması yaparak E-sigortam’ı tercih edebilirsiniz.

en iyi sigorta teklifi

Online Sigorta Teklifi Al

Online sigorta teklifi alma hizmeti pek çok kişi açısından avantaj sağlamaktadır. Bunun için öncelikle ilgili sigorta türü seçilir. Örneğin, araç için trafik sigortası yaptırılacaksa “mevcut sigortanın yenilenmesi” veya “yeni araç ya da ikinci el araç sigortası” sekmelerinden biri tercih edilmelidir. Araç, sağlık veya seyahat; hangi sigorta türüne ihtiyacınız varsa ilgili bilgileri başvuru formuna girmeniz gerekir.

online sigorta teklifi

Online sigorta teklifi için E-sigortam sitesini kullandığınızda teklif alma sürecinin çok daha pratik olduğunu görebilirsiniz. Sigorta başvuruları için şahıs ve şirket seçiminden sonra e-sigorta hizmetleri internet kullanıcı formu doldurmanız yeterlidir. Bunun içerisinde TC kimlik numaranız, e-posta adresiniz, cep telefonu numaranız ve online sigorta talepleriniz yer almaktadır. Bu bilgileri E-sigortam üzerinden doldurarak ihtiyaç duyduğunuz sigorta teklifini anında alabilirsiniz. Forma onay verdiğiniz takdirde e-sigorta başvuru işlemleri aşamasına geçilecektir. Tüm işlemleri tamamladığınızda da en uygun sigorta teklifinden yararlanmış olacaksınız.

Yorum Yap

Yorum Yap