1. Ana Sayfa
 2. Tanıtım
 3. En İyi Kurye Firması Hangisidir?

En İyi Kurye Firması Hangisidir?

en iyi kurye firması tavsiyesi

Günümüzde yaşanan trafik sorunları nedeniyle bazı restaurantlar en iyi kurye şirketi ile anlaşarak almış olduğu siparişlerini taşıttırmak istemektedirler. Bu restaurantlar için çok fazla eleman çalıştırmama demektir. Kendi açılarından faydalı bir durumdur. Belli bir ücret karşılığında kuryemex.com sitesi üzerinden istediği kuryeleri bulabilmektedirler. Bu restaurantlarla anlaşan kurye şirketleri hızlı bir şekilde çalışma yapmaktadırlar.

en iyi kurye firması

Kurye Firması Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaliteli ve ünlü restaurantlar müşteri siparişlerini taşıttırmak için güvenilir kurye şirketi ile çalışma yapmak istemektedir. Restaurantlar kurye firması seçerken bazı şeylere dikkat etmesi gerekmektedir.

Kısaca sıralamak gerekirse;

 • Daha önce çalıştığı ünlü restaurantları size referans göstermesine bakınız.
 • Personelinin güvenilirliğine bakınız.
 • Siparişleri zamanında teslim etme yeteneğine bakınız.

Bu saymış olduğumuz kriterler restaurantların kurye firması seçerken en fazla dikkat etmesi gereken unsurlardandır. Bu unsurları yerine getiren kurye şirketi ile kaliteli restaurantlar güven içinde çalışabilirler.

Kurye Firmalarının İşlemesi Nasıl Olur?

Kurye firmaları genelde arz talep şeklinde çalışma prosedürü uygularlar. Restaurantlar Kuryemex.com restaurant kurye sayfası üzerinden kurye kiralama hizmeti ile ilgili bilgi edinebilir ve şartlar ile koşulları öğrenebilirsiniz. Daha sonra kendi şirketiniz ile ilgili yaptırmak istediğiniz taşıma şeklini anlatır ve firmanın işleri sizin için kolaylaştırmasını sağlayabilirsiniz. Restaurant kurye hizmeti ile ilgili belirtilen sayfadan fiyat alabilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu anlaşmadan bir mutabakata varırlar. Çalışma saatlerinde ve şartlarında anlaştıktan sonra sözleşme imzalarlar. Kurye firmasının elemanları artık o restaurantın siparişlerini müşterilere taşımak için görevlendirilir.

Restaurantların Kurye Şirketlerinin Personelinde Dikkat Etmesi Gerekenler

Kurye firması ile anlaşma yapacak olan restaurantlar kurye firmasının personelinde bazı dikkat etmesi gerekenleri bilmelidirler. Kendilerini temsil edeceği için kılık ve kıyafette dağınık olmamasına dikkat etsinler.

Erkek olan personelin sakal tıraşlarının düzenli olmaları önemlidir. Kurye elemanlarına temin edecekleri kıyafetlerin her zaman temiz olmaları gerekmektedir. Bu şekilde olmaları restaurantın güvenilirliğini ve saygınlığını daha da artıracaktır. Bir restauranttan sipariş veren müşteri restaurantın personeline son derece dikkat etmektedir.

Görsellik müşteri için son derece önemlidir. Restaurantın gıdalarının temiz olması kadar çalıştıracağı kuryenin de temiz ve bakımlı olması gerekmektedir. Bu kriter restaurantların kurye firması seçmesinde önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 1 sene önce

  Maalesef Türkiye’deki kurye firmalarının çoğu aynısı ya geç getirirler yada evde yoktunuz derler hep bir bahane ile kargonuz elinize geç yada hasar görmüş olarak ulaşır. O yüzden ben kargo gönderecegim zaman Ups kargoyu tercih ediyorum.

 2. 1 sene önce

  Türkiye’de en iyi kurye firması hangisi bilmiyorum ama düzgün işleyiş biraz da yöneticilerden kaynaklı. Kendi düzgün olursa çalışanların düzgün çalışmalarını da güzel yönetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir