1. Anasayfa
 2. Cep Telefonu

En İyi Kablosuz Şarj Cihazı Hangisi ? | Şuan da Satın Alabileceğiniz En İyi Kablosuz Şarj Cihazları 2019

En İyi Kablosuz Şarj Cihazı Hangisi ? | Şuan da Satın Alabileceğiniz En İyi Kablosuz Şarj Cihazları 2019
9

Kablosuz şarj cihazları aslında yeni bir teknoloji değil, fakat son zamanlarda akıllı telefon üreticilerinin daha fazla sayıda kablosuz şarj destekli telefon üretmesiyle insanlar bir kabloya ihtiyaç duymadan telefonları şarj edebilmenin bu kolay yolunu seçmeye başladılar. Hal böyle olunca kablosuz şarj destekli bir telefona sahip insanlar en iyi kablosuz şarj cihazı hangisi ? En hızlı şarj eden kablosuz şarj cihazı hangisi ? gibi ya da telefonumun bataryasına zarar vermeyen en iyi kablosuz şarj cihazı hangisi ? gibi soruların yanıtlarını aramaya başladılar. Bizde siz değerli okuyucularımızın işini kolaylaştırmak adına kablosuz şarj cihazları konusunda bir takım araştırmalar yaptık.

Anker ve Mophie gibi tanınmış şarj şirketlerinden RavPower gibi yeni yeni bu piyasada yer edinmeye çalışan bir düzine kadar kablosuz Qi şarj cihazlarını sizin için araştırdık ve test ettik. Sizler için iyi haber yeni veya eski, ucuz veya pahalı herhangi bir kablosuz şarj cihazının, telefonunuzun şarj edilmesi söz konusu olduğunda bu işi aşağı yukarı bir şekilde yapacağıdır. Ancak tüm şarj cihazları eşit değildir ve form faktörü, malzemeler, boyut ve tabii ki telefonunuzu gerçekten ne kadar hızlı şarj edebileceği gibi şeyler göz önünde bulundurularak bizde listemizi avrupa yakası escort oluşturduk.

EN İYİ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZLARI: RAVPOWER HIZLI ŞARJ KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI

en iyi kablosuz şarj cihazı
en iyi kablosuz şarj cihazı

RavPower, ürettikleri şarj cihazlarıyla Anker gibi markalarla rekabet eden en popüler şarj aksesuar şirketlerinden biridir. Şirket kablosuz şarj yapma konusunda ustalık kazandığını ve RavPower’ın Hızlı Şarjlı Kablosuz Şarj cihazını ve RavPower 2 Coils Kablosuz Şarj Standı’nı satın alabileceğiniz en iyi kablosuz şarj cihazları olduğunu kanıtladı.

Performans açısından, her iki RavPower şarj cihazı modeli de 10W’a kadar güç üretir. ( normal hızlı şarj tipik olarak 5W), Samsung’un 9W hızlı şarjı ve Apple’ın kendi 7.5W üreten şarj cihazları bulunmaktadır.

RavPower, akıllı telefonları veya kablosuz kulaklıkları ve aksesuarları (Apple’ın yakın zamanda piyasaya sürülen AirPod kılıfı da dahil olmak üzere) şarj edebildiğiniz için daha çok avantajlıdır. Ve donanım açısından, masanızın veya komodinin etrafında kaymayacak sağlam metal bir kasayla, plastikten daha kaliteli bir ürün gibi görünmekle birlikte, tasarım açısından en iyi kablosuz şarj cihazlarından biridir.

RavPower kablosuz şarj cihazlarının iki modeli de aynı derecede hızlı şarj olmaktadır. Ayrıca hem Apple hem de Android cihazlar için hala en hızlı kablosuz şarj cihazları arasında yer almaktadır.

EN İYİ KABLOSUZ ŞARJ CIHAZLARI: DİĞER SEÇENEKLER

SAMSUNG KABLOSUZ HIZLI ŞARJ CİHAZI

en iyi kablosuz şarj cihazı

İyi Yönleri

 • Hızlı şarj hızı (9W)
 • Ucuz

Eksi Yönleri

 • Fan ve büyük parlayan ışık
 • Tamamen plastik tasarım
 • Mikro USB kablosu

POWERPORT QI 10W | ANKER KABLOSUZ
HIZLI ŞARJ CİHAZ
I

en iyi kablosuz şarj cihazı

İyi Yönleri

 • Hızlı şarj hızı (10W)
 • Ucuz
 • Çok ince tasarım

Eksi Yönleri

 • Hızlı Şarj Modu için Hızlı Şarj 3.0 duvar adaptörü gereklidir.
 • Samsung S9 ve S9 + ‘in orijinal duvar şarj cihazı Qualcomm Quick Charge Mode ile uyumlu değil.

SAMSUNG HIZLI KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI DUO | İKİLİ

en iyi kablosuz şarj cihazı

İyi Yönleri

 • Hızlı şarj hızı
 • Aynı anda iki cihazı şarj edebilir
 • USB-C

Eksi Yönleri

 • Yüksek Sesli
 • Aşırı Pahalı

SPINGEN ESSENTİAL  F303W 9W KABLOSUZ
HIZLI ŞARJ CIHAZ
I

en iyi kablosuz şarj cihazı

İyi Yönleri

 • Hızlı şarj hızı
 • Telefonu yatay veya dikey yerleştirebilme imkanı
 • Şarj alanını geniş tutmak için 3 adet bobin

Eksi Yönleri

 • Pahalı
 • Farklı tasarım

Sizler için en iyi, en kaliteli ve en hızlı kablosuz şarj cihazlarını listeledik. Bizim tercihimiz RavPower’dan yana olsa da listemizdeki diğer ürünler bir o kadar iyi. Artık tercih sizin. Sizde kendi kullandığınız ya da memnun kaldığınız kablosuz şarj cihazınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (9)

Popüler Yorumlar
 1. 4 sene önce

  Ravpower kullanıyorum. Gerçekten çok hızlı şarj ediyor. Kablosuz şarj cihazı alacaklara tavsiye ederim

 2. 4 sene önce

  Rawpower kullaniyorum çok hizli herkese yavsiye ederim

Yapılan Yorumlar
 1. 4 sene önce

  Ravpower kullanıyorum. Gerçekten çok hızlı şarj ediyor. Kablosuz şarj cihazı alacaklara tavsiye ederim

 2. 4 sene önce

  Rawpower kullaniyorum çok hizli herkese yavsiye ederim

 3. 4 sene önce

  Şu an için kablosuz şarj kullanacak bir telefonum yok. Ama bu teknolojiye şimdiden aşina olmakta fayda var. İlerde sadece telefonlar değil birçok alet ve araç bu şekilde şarj edilecek. Güzel bir makale olmuş. Teşekkürler.

 4. Anker marka bence en iyi kablosuz şarj cihazı bence. Aldım kullanıyorum hala çok kaliteli. Liste bence güzel düzenlenmiş

 5. 4 sene önce

  Kablosuz sarj olarak samsung s6 edge’de samsungun kendi kablosuz sarj cihazını kullanabiliyorum.Fakat Samsung kablosuz sarji cihazına alternatif olarak SPINGEN markasıda kullanılabilir.

 6. 4 sene önce

  Anker ve Belkin Apple onaylı firmalar kablosuz şarjda başarılı oldukları gibi diğer ürünlerdede başarılı işler çıkarıyorlar.

  • 4 sene önce

   Ama Türkiye’de maalesef bu firmalar çok bilinmiyor. Kablosuz şarj cihazı tavsiye ederken ya da alırken genelde bilinen markalar tercih ediyor insanımız.

 7. 4 sene önce

  Bu konuda çok kararsızdım. Anker markası bana her zaman çok daha kaliteli geliyor. Yakın bir zamanda satın alma düşüncem var. En iyi kablosuz şarj cihazı yazınız bu anlamda bana çok faydalı oldu. en iyi kablosuz şarj aleti satın almak önemli. Çok teşekkürler.

 8. Kablosuz şarj cihazı konusunda Samsung’u ön plana çıkarmak lazım. Yeni sayılabilecek bir teknoloji ve bu konuda teknoloji devlerine güvenmekte fayda var. Ayrıca piyasada yeni yeni çakmaları da çıkmaya başladı. Fiyatına kanıp sakın almayın; zira cihazınızın piline ciddi anlamda zarar vermekte. Malesef biraz tuzlu bir teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir